|
|
|
KK Beko 2 (pioniri)
Beogradska liga U15
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Borac Zemun | | 14 | | 9 | | 5 | | 840 | | 736 | | 104 | | 23 | | | | 2. | | | KK Mladost 4 | | 14 | | 9 | | 5 | | 930 | | 701 | | 229 | | 23 | | | | 3. | | | KK Umka Džez | | 14 | | 9 | | 5 | | 790 | | 681 | | 109 | | 23 | | | | 4. | | | KK Gro-Basket | | 13 | | 10 | | 3 | | 954 | | 644 | | 310 | | 23 | | | | 5. | | | KK Vuk 2 | | 11 | | 11 | | 0 | | 780 | | 495 | | 285 | | 22 | | | | 6. | | | KK Sava 2 | | 14 | | 7 | | 7 | | 749 | | 732 | | 17 | | 21 | | | | 7. | | | KK Surčin Dobanovci 2 | | 14 | | 4 | | 10 | | 602 | | 752 | | -150 | | 18 | | | | 8. | | | KK Krstaš | | 11 | | 7 | | 4 | | 718 | | 623 | | 95 | | 18 | | | | 9. | | | ŠKK Zvezdara 3 | | 14 | | 3 | | 11 | | 597 | | 794 | | -197 | | 17 | | | | 10. | | | KK Uskok | | 14 | | 3 | | 11 | | 576 | | 965 | | -389 | | 17 | | | | 11. | | | KK Beko 2 | | 13 | | 1 | | 12 | | 471 | | 884 | | -413 | | 14 | | |
| | 87996 | KK Krstaš : KK Sava 2 | 56 : 64 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 10:45 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 87997 | KK Gro-Basket : KK Uskok | 96 : 39 |
| | | | | | Datum: 12.12.2023 Vreme: 20:15 | Lokacija: Ilija Garašanin (Grocka) (Bulevar revolucije 11) |
| | | | |
| | 87998 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Umka Džez | 36 : 66 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 87999 | ŠKK Zvezdara 3 : KK Mladost 4 | 31 : 63 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88000 | KK Borac Zemun : KK Vuk 2 | 34 : 57 |
| | | | | | Datum: 22.11.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | KK Beko 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88001 | KK Beko 2 : KK Krstaš | 45 : 65 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 11:00 | Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52) |
| | | | |
| | 88002 | KK Mladost 4 : KK Borac Zemun | 70 : 76 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88003 | KK Umka Džez : ŠKK Zvezdara 3 | 56 : 48 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88004 | KK Uskok : KK Surčin Dobanovci 2 | 54 : 36 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88005 | KK Sava 2 : KK Gro-Basket | 64 : 69 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 16:50 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | KK Vuk 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88008 | KK Gro-Basket : KK Beko 2 | 63 : 21 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:00 | Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2) |
| | | | |
| | 88009 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Sava 2 | 34 : 45 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88010 | ŠKK Zvezdara 3 : KK Uskok | 53 : 48 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 12:45 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88011 | KK Borac Zemun : KK Umka Džez | 47 : 46 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | 88012 | KK Vuk 2 : KK Mladost 4 | 65 : 57 |
| | | | | | Datum: 04.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | KK Krstaš - slobodna ekipa | | | |
| | 88013 | KK Beko 2 : KK Surčin Dobanovci 2 | 49 : 43 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:30 | Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52) |
| | | | |
| | 88014 | KK Krstaš : KK Gro-Basket | 74 : 70 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:45 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88015 | KK Umka Džez : KK Vuk 2 | 54 : 60 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88016 | KK Uskok : KK Borac Zemun | 45 : 92 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 13:15 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88017 | KK Sava 2 : ŠKK Zvezdara 3 | 68 : 56 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | KK Mladost 4 - slobodna ekipa | | | |
| | 88020 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Krstaš | 63 : 59 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88021 | ŠKK Zvezdara 3 : KK Beko 2 | 48 : 24 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 12:45 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88022 | KK Borac Zemun : KK Sava 2 | 55 : 45 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | 88023 | KK Vuk 2 : KK Uskok | 97 : 29 |
| | | | | | Datum: 18.12.2023 Vreme: 20:10 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88024 | KK Mladost 4 : KK Umka Džez | 56 : 53 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 13:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | KK Gro-Basket - slobodna ekipa | | | |
| | 88025 | KK Beko 2 : KK Borac Zemun | 32 : 62 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:30 | Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52) |
| | | | |
| | 88026 | KK Krstaš : ŠKK Zvezdara 3 | 71 : 37 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:45 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88027 | KK Gro-Basket : KK Surčin Dobanovci 2 | 64 : 25 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2) |
| | | | |
| | 88028 | KK Uskok : KK Mladost 4 | 40 : 100 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 13:15 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88029 | KK Sava 2 : KK Vuk 2 | 44 : 64 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 18:50 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | KK Umka Džez - slobodna ekipa | | | |
| | 88032 | ŠKK Zvezdara 3 : KK Gro-Basket | 47 : 77 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 16:10 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88033 | KK Borac Zemun : KK Krstaš | 57 : 64 |
| | | | | | Datum: 30.01.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | 88034 | KK Vuk 2 : KK Beko 2 | 110 : 34 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88035 | KK Mladost 4 : KK Sava 2 | 66 : 40 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 11:30 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88036 | KK Umka Džez : KK Uskok | 70 : 44 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | KK Surčin Dobanovci 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88037 | KK Beko 2 : KK Mladost 4 | 36 : 70 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:50 | Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52) |
| | | | |
| | 88038 | KK Krstaš : KK Vuk 2 | |
| | | | |
| | 88039 | KK Gro-Basket : KK Borac Zemun | 80 : 62 |
| | | | | | Datum: 06.02.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Ilija Garašanin (Grocka) (Bulevar revolucije 11) |
| | | | |
| | 88040 | KK Surčin Dobanovci 2 : ŠKK Zvezdara 3 | 67 : 30 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88041 | KK Sava 2 : KK Umka Džez | 56 : 51 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 13:45 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | KK Uskok - slobodna ekipa | | | |
| | 88044 | KK Borac Zemun : KK Surčin Dobanovci 2 | 77 : 33 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | 88045 | KK Vuk 2 : KK Gro-Basket | 81 : 68 |
| | | | | | Datum: 12.02.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88046 | KK Mladost 4 : KK Krstaš | 80 : 65 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88047 | KK Umka Džez : KK Beko 2 | 85 : 24 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88048 | KK Uskok : KK Sava 2 | 56 : 49 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | ŠKK Zvezdara 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 88049 | KK Beko 2 : KK Uskok | 44 : 54 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52) |
| | | | |
| | 88050 | KK Krstaš : KK Umka Džez | 58 : 71 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88051 | KK Gro-Basket : KK Mladost 4 | 51 : 53 |
| | | | | | Datum: 27.02.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Ilija Garašanin (Grocka) (Bulevar revolucije 11) |
| | | | |
| | 88052 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Vuk 2 | 41 : 52 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88053 | ŠKK Zvezdara 3 : KK Borac Zemun | 54 : 55 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 16:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | KK Sava 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88056 | KK Vuk 2 : ŠKK Zvezdara 3 | 67 : 37 |
| | | | | | Datum: 26.02.2024 Vreme: 20:10 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88057 | KK Mladost 4 : KK Surčin Dobanovci 2 | 86 : 31 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88058 | KK Umka Džez : KK Gro-Basket | 50 : 85 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 11:30 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88059 | KK Uskok : KK Krstaš | 39 : 58 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88060 | KK Sava 2 : KK Beko 2 | 54 : 36 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 14:10 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | KK Borac Zemun - slobodna ekipa | | | |
| | 88061 | KK Vuk 2 : KK Borac Zemun | 63 : 39 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88062 | KK Mladost 4 : ŠKK Zvezdara 3 | 71 : 36 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88063 | KK Umka Džez : KK Surčin Dobanovci 2 | 45 : 41 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88064 | KK Uskok : KK Gro-Basket | 35 : 94 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 13:15 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88065 | KK Sava 2 : KK Krstaš | 59 : 75 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | KK Beko 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88067 | KK Krstaš : KK Beko 2 | 73 : 38 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88068 | KK Gro-Basket : KK Sava 2 | 46 : 43 |
| | | | | | Datum: 14.03.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: Ilija Garašanin (Grocka) (Bulevar revolucije 11) |
| | | | |
| | 88069 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Uskok | 54 : 31 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:40 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88070 | ŠKK Zvezdara 3 : KK Umka Džez | 34 : 38 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 12:45 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88071 | KK Borac Zemun : KK Mladost 4 | 65 : 55 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | KK Vuk 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88073 | KK Beko 2 : KK Gro-Basket | 50 : 91 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 10:50 | Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52) |
| | | | |
| | 88074 | KK Mladost 4 : KK Vuk 2 | 58 : 64 |
| | | | | | Datum: 18.03.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88075 | KK Umka Džez : KK Borac Zemun | 57 : 47 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88076 | KK Uskok : ŠKK Zvezdara 3 | 27 : 50 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 13:15 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88077 | KK Sava 2 : KK Surčin Dobanovci 2 | 56 : 32 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | KK Krstaš - slobodna ekipa | | | |
| | 88079 | KK Gro-Basket : KK Krstaš | |
| | | | |
| | 88080 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Beko 2 | 66 : 38 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 11:40 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88081 | ŠKK Zvezdara 3 : KK Sava 2 | 36 : 62 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 12:45 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 88082 | KK Borac Zemun : KK Uskok | 72 : 35 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | 88083 | KK Vuk 2 : KK Umka Džez | |
| | | | | | Datum: 21.03.2024 Vreme: 21:10 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | KK Mladost 4 - slobodna ekipa | | | |
| | 88085 | KK Beko 2 : ŠKK Zvezdara 3 | |
| | | | |
| | 88086 | KK Krstaš : KK Surčin Dobanovci 2 | |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88087 | KK Umka Džez : KK Mladost 4 | 48 : 45 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | | | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88089 | KK Sava 2 : KK Borac Zemun | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 13:40 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | KK Gro-Basket - slobodna ekipa | | | |
| | 88091 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Gro-Basket | |
| | | | |
| | 88092 | ŠKK Zvezdara 3 : KK Krstaš | |
| | | | |
| | 88093 | KK Borac Zemun : KK Beko 2 | |
| | | | |
| | 88094 | KK Vuk 2 : KK Sava 2 | |
| | | | |
| | 88095 | KK Mladost 4 : KK Uskok | |
| | | | |
| | KK Umka Džez - slobodna ekipa | | | |
| | 88097 | KK Beko 2 : KK Vuk 2 | |
| | | | |
| | 88098 | KK Krstaš : KK Borac Zemun | |
| | | | |
| | 88099 | KK Gro-Basket : ŠKK Zvezdara 3 | |
| | | | |
| | 88100 | KK Uskok : KK Umka Džez | |
| | | | |
| | 88101 | KK Sava 2 : KK Mladost 4 | |
| | | | |
| | KK Surčin Dobanovci 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88103 | ŠKK Zvezdara 3 : KK Surčin Dobanovci 2 | |
| | | | |
| | 88104 | KK Borac Zemun : KK Gro-Basket | |
| | | | |
| | 88105 | KK Vuk 2 : KK Krstaš | |
| | | | |
| | 88106 | KK Mladost 4 : KK Beko 2 | |
| | | | |
| | 88107 | KK Umka Džez : KK Sava 2 | |
| | | | |
| | KK Uskok - slobodna ekipa | | | |
| | 88109 | KK Beko 2 : KK Umka Džez | |
| | | | |
| | 88110 | KK Krstaš : KK Mladost 4 | |
| | | | |
| | 88111 | KK Gro-Basket : KK Vuk 2 | |
| | | | |
| | 88112 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Borac Zemun | |
| | | | |
| | 88113 | KK Sava 2 : KK Uskok | |
| | | | |
| | ŠKK Zvezdara 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 88115 | KK Borac Zemun : ŠKK Zvezdara 3 | |
| | | | |
| | 88116 | KK Vuk 2 : KK Surčin Dobanovci 2 | |
| | | | |
| | 88117 | KK Mladost 4 : KK Gro-Basket | |
| | | | |
| | 88118 | KK Umka Džez : KK Krstaš | |
| | | | |
| | 88119 | KK Uskok : KK Beko 2 | |
| | | | |
| | KK Sava 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 88121 | KK Beko 2 : KK Sava 2 | |
| | | | |
| | 88122 | KK Krstaš : KK Uskok | |
| | | | |
| | 88123 | KK Gro-Basket : KK Umka Džez | |
| | | | |
| | 88124 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Mladost 4 | |
| | | | |
| | 88125 | ŠKK Zvezdara 3 : KK Vuk 2 | |
| | | | |
| | KK Borac Zemun - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|